Projekty

AUTORKA TERAPEUTICKÝCH TECHNIK

DORNOVA METODA PRO ZVÍŘATA

Od roku 2006 až do současnosti sestavuji vlastní terapeutickou metodiku pro ošetřování opěrného aparátu zvířat- Dornovou metodou pro zvířata.

V roce 2012 jsme spolu s manželem Martinem založili ČESKOU ŠKOLU DORNOVY METODY PRO ZVÍŘATA. Nyní je Dornova metoda součástí výuky ve vzdělávacím institutu; Institut zdraví zvířat s.r.o.

OSTEODYNAMIKA

Další vzdělávání v osteopatických technikách mi umožnilo hlubší vnímání souvislostí v lidském i zvířecím těle. Opustila jsem zaběhané terapeutické stereotypy a vytvořila vlastní terapeutickou techniku s názvem OSTEODYNAMIKA. Jde o metodu, která umožňuje terapeutovi komunikovat s tělem, celostně ošetřovat fasciální systémy všech orgánových soustav, vnímat propojení těla a psychiky a uvádět do rovnováhy strukturální i funkční složky. Tato technika dokáže velmi úspěšně ošetřovat dospělé lidi, malé děti, novorozence i zvířata. Právě při ošetření miminek po těžkých porodech je tato technika velmi účinná.

Osteodynamika je jedinečná v účinném propojení hmatových technik a rozšířeného smyslového vnímání.


ZAKLADATELKA Centra celostní péče ARCHA

V roce 2007 jsme s manželem Martinem otevřeli CENTRUM CELOSTNÍ PÉČE ARCHA. Na tomto místě je soustředěná péče o tělo i ducha pomocí různých terapií pro lidi i zvířata. Je zde prostor pro vzdělávání a také domov pro stará a hendikepovaná zvířata.

ZAKLADATELKA Institutu zdraví zvířat s.r.o.

V roce 2019 jsem se rozhodla dát vzdělávání v oboru manuálních technik pro ošetřování zvířat ucelenou formu a založila jsem první vzdělávací institut v oboru zdraví zvířat. Více se o institutu dozvíte přímo na jeho stránkách.

ZAKLADATELKA spolku Zdraví pro zvířata, z. s.

Spolek Zdraví pro zvířata jsme založili v roce 2016, věnujeme se pomoci zvířatům v nouzi, péči o nemocná a stará zvířata, šíření osvěty o problematice množíren a vytváření vzdělávacích programů "Člověk a pes" do škol.

AUTORKA vzdělávacího projektu ČLOVĚK A PES

Projekt je součástí činnosti spolku Zdraví pro zvířata a vznikl ve spolupráci s dětmi z havířovských základních škol. Je pojmenován po knize, která se stala hlavním vzdělávacím materiálem projektu. Více se projektu dočtete na webu spolku.

ZAKLADATELKA ASOCIACE MANUÁLNÍCH TERAPEUTŮ ZVÍŘAT, z. s.

Koncem roku 2016 jsem se podílela na založení profesní ASOCIACE MANUÁLNÍCH TERAPEUTŮ ZVÍŘAT a byla jsem zvolena za předsedkyni. Záměrem zakládajících členů je vytvořit spolupracující terapeutickou komunitu s možností vzájemné komunikace, sdílení a podpory.